Wciśnij elektryczny pedał gazu.

Przejedź 100 kilometrów już za 7,26 zł.

 

Chcesz przejść na e-mobilność? Z e-up! to żaden problem! Mocny silnik elektryczny zapewni Ci doskonałe wrażenia podczas każdej jazdy – nie emituje spalin i zapewnia zasięg aż do 160 km. e-up! to wspaniały towarzysz codziennych podróży.

 

e-up! to oszczędność pod względem emisji, ale nie stylu. Przekonasz się o tym, gdy tylko zobaczysz diodowe światła do jazdy dziennej w kształcie litery C, umieszczone w osłonie chłodnicy. Niezwykle charakterystycznym elementem e-up! są także niebieskie detale – dekoracyjne listwy przednie i tylne, na których umieszczono logo marki Volkswagen. 15-calowe felgi aluminiowe z czarnymi osłonami cechuje atrakcyjny, aerodynamiczny wygląd.

 

Gdy tylko przekroczysz próg e-up!, zachwyci Cię zaskakująco przestronne wnętrze. Będziesz także pod wrażeniem wygody przednich foteli z tapicerką w kolorze „Beam Grey”, wyposażonych w zintegrowane zagłówki. Fotel kierowcy z regulacją wysokości jest dostępny standardowo. Ergonomiczna i stylowa deska rozdzielcza typu „skóra rekina” jest dostępna wyłącznie w modelu e-up!. Niebieskie podświetlenie dodaje wnętrzu nowoczesności.

 

e-up! jest wyposażony w klimatyzację Climatronic, ogrzewane przednie fotele i szybę przednią, aplikację Car-Net oraz system radiowy Composition Phone. Wśród standardowych akcentów stylistycznych znajdują się również: skórzana kierownica, niebieskie podświetlenie oraz charakterystyczne diodowe światła do jazdy dziennej, w kształcie litery C. Do wyposażenia standardowego należy także kabel, umożliwiający ładowanie samochodu z domowego gniazdka – nie ograniczają Cię więc stacje ładowania.

 

Dzięki połączeniu z Internetem, wieloma funkcjami samochodu możesz sterować zdalnie, za pomocą aplikacji Car-Net e-Manager. Możesz między innymi zwiększyć lub zmniejszyć temperaturę we wnętrzu pojazdu lub sprawdzić poziom naładowania baterii, siedząc wygodnie w domu. Co więcej aplikacja wyświetla informacje o pojeździe na ekranie Twojego smartfona. Rzut oka na wyświetlacz wystarczy, by sprawdzić, gdzie zaparkowałeś, czy wyłączyłeś światła oraz, czy zamknąłeś drzwi. Dostęp do funkcji samochodu możesz uzyskać także on-line za pomocą portalu Car-Net, który pozwoli Ci przeglądać wszystkie dane dotyczące zużycia energii, zasięgu i ładowania równie łatwo co za pomocą wyświetlacza wielofunkcyjnego na panelu.

 

Pozwól ułatwić sobie życie – opcjonalny pakiet Comfort, dzięki systemom wspomagania kierowcy zapewnia optymalny komfort jazdy. Podczas deszczu pracą wycieraczek steruje specjalny automatyczny czujnik. Zapamiętanie i utrzymanie preferowanej przez Ciebie prędkości gwarantuje tempomat, a kamera cofania wykrywa – w ramach pola widzenia – obiekty znajdujące się za pojazdem podczas cofania.

 

Parkowanie jest sztuką. Ale nie w nowym e-up!. Jeżeli nie widzisz, ile zostało Ci miejsca na manewrowanie, z pomocą przyjdzie system czujników parkingowych ParkPilot. Dostępny na życzenie system posiada czujniki w tylnym zderzaku e-up!, które, w granicach możliwości, ostrzegają przed przeszkodami za pomocą sygnałów akustycznych oraz optycznych – widocznych na ekranie systemu Infotaiment. Im bliżej przeszkody, tym większa częstotliwość sygnału dźwiękowego. Przy odległości mniejszej niż 30 cm sygnał staje się ciągły. Praktyczne czujniki parkowania  są elementem opcjonalnego Pakietu Drogowego. Jaka jest główna zaleta e-up! z ParkPilot? Robi „piiiiip” zamiast „bum”!

 

Ten dodatkowy „pasażer” może okazać się nieocenionym pomocnikiem, ułatwiającym poruszanie się w mieście. Przy prędkości od 5 do 30 km/h działa automatycznie, chroniąc przed zderzeniami. Za pomocą czujnika laserowego monitoruje obszar do dziesięciu metrów przed pojazdem. Jeśli Twój e-up! nadmiernie zbliży się do jadącego z przodu samochodu, a Ty nie zareagujesz, system zainicjuje hamowanie, redukując prędkość, z jaką mogłoby nastąpić zderzenie. System wspomaga hamowanie, zwiększając ciśnienie w układzie hamulcowym. System awaryjnego hamowania w mieście pomaga zminimalizować skutki zderzenia, lub nawet go uniknąć.

Następny