Gazu.pl - Mercedes

Mercedes-Benz w e-sporcie

Dodane przez | Mercedes | Bez komentarza

ESL One w Katowicach – Nowy Mercedes-Benz CLA Coupe już za chwilę w polskich salonach

Również w tym roku, kilkanaście miesięcy po rozpoczęciu współpracy z ligą sportów elektronicznych ESL (Electronic Sports League) w Hamburgu, Mercedes-Benz miał swoją reprezentację na e-sportowym turnieju w Katowicach. Największą atrakcją była polska premiera Nowego Mercedes-Benz CLA Coupé, który na nowo ustanawia klasowe standardy w dziedzinie aerodynamiki i systemów wspomagających kierowcę.

Więcej

Nowe funkcje Mercedes me

Dodane przez | Mercedes | Bez komentarza

Mercedes me staje się coraz bardziej międzynarodowy i zróżnicowany – pozwala na dokupienie opcjonalnego wyposażenia online, wprost z samochodu

Oferta produktów Mercedes me staje się coraz bardziej zróżnicowana i jest dostępna na rosnącej liczbie rynków – obecnie cyfrowych usług można używać już w 45 krajach świata. Ostatnio do tej listy dołączyły: Australia, Nowa Zelandia oraz Tajlandia. Klienci z państw Unii Europejskiej mają teraz do dyspozycji szczególnie wysoką jakość dźwięku – w ramach usługi strumieniowego przesyłania muzyki Tidal, również dostępnej w ramach Mercedes me. Przy zakupie nowego Mercedesa z system inforozrywki MBUX, reagującego na komendę „Hej Mercedes”, usługa nawet przez 12 miesięcy jest dostępna bez abonamentu. A dzięki MBUX nabywcy Klasy A, Klasy B oraz nowego GLE mogą teraz już po zakupie zamówić online opcjonalne elementy wyposażenia – bezpośrednio w samochodzie lub przez sklep Mercedes me.

Więcej

Poczta Polska i Mercedes-Benz Polska razem dla rozwoju elektromobilności

Dodane przez | Mercedes | Bez komentarza

5 elektrycznych eVito w długoterminowym teście w Poczcie Polskiej

14 lutego 2019 roku 5 pojazdów elektrycznych eVito trafiło do eksploatacji Poczty Polskiej. Kluczyki do samochodów z rąk René Achingera, dyrektora Mercedes-Benz Vans Polska, oraz Rafał Merka, prezesa zarządu Athlon Car Lease Polska, odebrał Paweł Przychodzeń, członek zarządu Poczty Polskiej.

Więcej

Nowa Klasa V – odnoszący sukcesy model teraz jeszcze bardziej atrakcyjny

Dodane przez | Mercedes | Bez komentarza
Podsumowanie

Premiera Mercedes-Benz Klasy V w 2014 roku pokazała zupełnie nowe podejście do designu, atrakcyjności, komfortu i bezpieczeństwa dostępnych w segmencie MPV. Koncepcja okazała się prawdziwym sukcesem: dowodem może być 209 000 egzemplarzy Klasy V, które zostały sprzedane od czasu jej rynkowego debiutu. Rekordowy okazał się rok 2018 r. z około 64 000 sprzedanych pojazdów, jedną z najmłodszych grup nabywców marki Mercedes-Benz i udanymi premierami na kolejnych rynkach, szczególnie w Azji.

Więcej

Koncepcja „bezpieczeństwa w prawdziwym świecie” (Real Life Safety): Mercedes-Benz EQC

Dodane przez | Mercedes | Bez komentarza

Bezpieczeństwo potwierdzone – nowy Mercedes-Benz EQC

Nowy Mercedes-Benz EQC (zużycie energii w cyklu łączonym: 22,2 kWh/100 km, emisje CO2 w cyklu łączonym: 0 g/km; dane wstępne) jest prawdziwym „Mercedesem wśród aut elektrycznych” – i dotyczy to również bezpieczeństwa biernego. Poza zwyczajowym, szeroko zakrojonym programem testów zderzeniowych producent samochodów ze Stuttgartu zastosował tu dodatkowe, wyjątkowo rygorystyczne standardy bezpieczeństwa dla akumulatora i wszystkich elementów przewodzących prąd elektryczny. W wielu przypadkach wykraczają one poza wymogi przewidziane przepisami prawa.

Więcej