Jeep® Renegade zdobywcą tytułu „SUV Urbain de l’Année”.

Dodane przez 12/03/2019 Jeep Bez komentarza Tagi:

Czytelnicy specjalistycznego francuskiego magazynu „SUV Crossover” przyznali modelowi Jeep® Renegade prestiżowy tytuł „SUV Urbain de l’Année 2019„.

Nowy Jeep® Renegade, wprowadzony na rynek w ubiegłym roku, zdobył tytuł „SUV Crossover Urbain de l’Année” (Miejski SUV Crossover Roku) przyznawany przez Czytelników specjalistycznego francuskiego magazynu  „SUV Crossover”, wydawanego przez Éditions Larivière.

Julien Renavand, redaktor naczelny magazynu powiedział: „Obecny od wielu lat w segmencie miejskich SUV-ów, Jeep Renegade przeszedł ostatnio restyling zarówno, jeśli chodzi o estetykę, jak i wyposażenie i technologię, dzięki czemu uplasował się na szczycie swojego segmentu. Powrót ten docenili nasi Czytelnicy, którzy nie pozostali obojętni na urok i jakość techniczną tego modelu Jeepa”.

Szeroka gama jednostek napędowych i wersji dostępnych dla modelu Renegade zachwyca francuskich Klientów, a model ten jest najlepiej sprzedawanym Jeepem we Francji już od chwili swojej premiery w 2014 roku. Wprowadzenie nowych, wydajnych silników turbo benzynowych, trzycylindrowego silnika o pojemności 1.0 i mocy 120 KM oraz czterocylindrowego silnika 1.3 o mocy 150 KM lub 180 KM potwierdza, że Renegade stanowi ciekawą ofertę, tak pod względem technologii, jak i nowego wyposażenia.

Zaprezentowany po raz pierwszy na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, nowy, hybrydowy Jeep Renegade plug-in (PHEV) jest zapowiedzią bliskiej przyszłości SUV-a Jeepa. Dzięki wyróżniającym go cechom, Renegade będzie mógł ponownie potwierdzić swoje ogromne zalety, spełniajać nowe potrzeby związane z mobilnością, które, szczególnie w miastach, stawiają na rozwiązania mające na celu ochronę środowiska.

 

źródło:jeeppress-europe.pl

Następny