Honda Jazz

Dodane przez 12/03/2018 Honda Bez komentarza Tagi: , ,

LINIE WYKOŃCZENIA

Skupione na formie i funkcjonalności światła do jazdy dziennej LED modelu Jazz są pięknie zintegrowane z wyrazistym nadwoziem i smukłą sylwetką przednich reflektorów.

Od przedniego zderzaka i kraty wlotu powietrza do spojlera na pokrywie bagażnika — trudno będzie oderwać oczy od nowego modelu Jazz w zwartym, kompaktowym stylu.

 

Sportowa stylistyka

Model Jazz z agresywnym charakterem i nową sportową stylistyką z 16-calowymi obręczami kół ze stopów lekkich zapowiada świetne trzymanie się drogi i dokładnie tak dzieje się podczas jazdy po autostradzie lub po mieście.

Gotowy do jazdy

Sportowy charakter modelu Jazz Dynamic w nowej wersji jest bardzo wyrazisty; polubisz go, zanim jeszcze usiądziesz za kierownicą.

MISTRZ ILUZJI

Honda Jazz zapewnia niewiarygodnie dużo miejsca na nogi i głowę dzięki naszym pionierskim siedzeniom Magic Seat, które można w mgnieniu oka rozłożyć lub złożyć, aby dopasować wnętrze do potrzeb i stylu życia właściciela.

Wewnętrzne piękno

Wykończenie wnętrza nie traci na porównaniu; deska rozdzielcza i elementy sterujące cechują się eleganckim wyglądem, a we wszystkich wersjach wyposażenia wprowadzono nową tapicerkę foteli. Wsiądź do modelu Jazz i poznaj jakość wyższej klasy.

BĄDŹ ZAWSZE W KONTAKCIE

Dzięki systemowi Honda CONNECT nie musisz rozsta

wać się ze swoją ulubioną muzyką ani znajomymi.

Gdy korzystasz z 7-calowego ekranu dotykowego, wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki.

Złącze Bluetooth® oraz USB zapewnia dostęp do informacji i list odtwarzania na smartfonie. Wstępnie zainstalowany internetowy odtwarzacz audio AHA™ umożliwia słuchanie ulubionych stacji muzycznych, podcastów oraz serwisów informacyjnych. Ponadto model Jazz jest wyposażony w ergonomiczne elementy sterujące systemem audio i telefonem, znajdujące się na kierownicy. Po zatrzymaniu pojazdu można nawet oglądać filmy za pomocą złącza HDMI.

WSIĄDŹ I RUSZAJ

Podchodzimy poważnie do przyjemności z jazdy.

Teraz Honda Jazz jest dostępna z dwoma doskonałymi silnikami i-VTEC: uzupełnieniem ekonomicznego i sprawdzonego silnika 1,3 l jest zupełnie nowa 1,5-litrowa jednostka, którą można znaleźć pod maską najnowszej wersji Dynamic. To naprawdę dynamiczny silnik — doskonały do jazdy po mieście lub poza jego granicami — to osiągi dające radość.

WŁAŚCIWA DROGA

Automatyczna czy manualna?

Jeśli szukasz wrażeń podczas jazdy, 6-biegowa manualna skrzynia biegów modelu Jazz naprawdę je zapewnia. Gdy będziesz w nastroju, automatyczną skrzynię biegów modelu Jazz możesz przełączyć w tryb sportowy i sterować manetkami przy kierownicy, które zapewniają ręczną kontrolę i możliwość szybkiej zmiany biegów jak na torze.

Precyzyjna 6-biegowa manualna skrzynia biegów zapewnia odpowiednią dynamikę jazdy, ale jeśli wolisz opcję automatyczną, nasza zaawansowana, bezstopniowa skrzynia biegów CVT zapewnia płynną zmianę biegów i niższy poziom emisji. Możesz cieszyć się sportowym charakterem modelu Jazz, przełączając tryby automatyczne i korzystając z manetek przy kierownicy inspirowanych samochodami wyścigowymi.

Większa oszczędność

Obie skrzynie biegów zapewniają wyjątkowe osiągi i oszczędność, ale model Jazz z systemem Auto Stop idzie o krok dalej. Wyłącza silnik podczas oczekiwania na zmianę świateł, a następnie uruchamia go natychmiast po dotknięciu pedału przyspieszenia.

BEZPIECZNE KOMBINACJE

 

Niezależnie od wymiarów, model Jazz został wyposażony w wiele systemów bezpieczeństwa.

Wobec tak wielu funkcji bezpieczeństwa to żadne zaskoczenie, że model Jazz otrzymał nagrodę Best in Class Supermini od NCAP.

Honda Jazz zdominowała konkurencję w testach na najbezpieczniejszy samochód w klasie „supermini” przeprowadzanych przez Euro NCAP — niezależną organizację ds. oceny bezpieczeństwa. Po zdobyciu 5-gwiazdkowej oceny we wcześniejszych testach zderzeniowych NCAP Honda Jazz otrzymała prestiżowy tytuł „Best in Class Supermini 2015” za znakomity poziom bezpieczeństwa. Poza dotychczasowymi funkcjami dodaliśmy też kilka nowości.

Zaawansowany system wspomagający kierowcę

Technologia wspomagania kierowcy składa się m.in. z systemu ostrzegania o zjeżdżaniu z pasa ruchu i systemu aktywnego hamowania w ruchu miejskim. Będą chronić Cię w drodze.

System ostrzegania przed kolizją

Powiadamia o wykryciu ryzyka wypadku z przodu przy użyciu sygnałów wizualnych i dźwiękowych.

System monitorowania ciśnienia w oponach

Ta funkcja zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twoim pasażerom poprzez ciągłe monitorowanie spadków ciśnienia w oponach oraz możliwość wykrycia problemów z wyprzedzeniem.

System automatycznych świateł drogowych

System ocenia warunki jazdy panujące na zewnątrz pojazdu i automatycznie przełącza światła drogowe i światła mijania.

Automatyczne światła z czujnikiem zmierzchu

Jazda w warunkach złego oświetlenia nie należy do najbezpieczniejszych, więc umieściliśmy w pojeździe czujnik, który automatycznie włącza reflektory modelu Jazz, gdy zaczyna się ściemniać.

Przednie wycieraczki z czujnikiem deszczu

Wycieraczki szyby przedniej reagują na pierwsze krople deszczu i dostosowują swoją prędkość od lekkiej mżawki aż po ulewę. Wszystko to oznacza, że możesz skupić wzrok na drodze i trzymać ręce na kierownicy.