Nowy EQC

Dodane przez 16/01/2019 Mercedes Bez komentarza Tagi: , ,

Wyobraź sobie, że możesz wszystko zacząć od nowa.

Jesteśmy tam, gdzie już raz byliśmy. Dokładnie tam, gdzie przed ponad 130 laty wynaleźliśmy samochód. I tym razem jesteśmy na początku czegoś wielkiego. Takie wrażenie daje pierwsza jazda nowym EQC. Całkowita zmiana bez kropli benzyny, bez lokalnych emisji i zbędnego wysiłku. Startuj z nami w następne 130 lat.

Zaufaj granicy zasięgu do

400 km*.

Przyspiesz w tylko

5,1 sekundy od 0 do 100 km/h*.

Naładuj swojego EQC tak łatwo jak smartfona.

Najlepsza infrastruktura ładowania jest optymalnie dopasowana do indywidualnych potrzeb. Dlatego Mercedes-Benz zapewnia maksymalną elastyczność. Wygodnie i szybko w warunkach domowych za pomocą stacji Wallbox? W drodze w publicznych punktach ładowania? Spontanicznie ze zwykłego gniazdka domowego? To wszystko jest możliwe i zapewnia najwyższy komfort ładowania.

Stacja Mercedes-Benz Wallbox umożliwia ładowanie w warunkach domowych.

Ładuj swojego EQC do pełna siedząc wygodnie na sofie – takie możliwości daje Mercedes-Benz Wallbox dla domu.

Mercedes-Benz Wallbox Home dysponuje maksymalną mocą ładowania do 22 kW. Możesz z jego pomocą naładować nowego EQC do trzech razy szybciej niż podłączając go do zwykłego domowego gniazdka. Funkcje kontroli ładowania, zarządzania użytkownikami oraz zoptymalizowanego kosztowo ładownia w nowych ładowarkach Mercedes-Benz Wallbox Advanced i Wallbox Twin można w prosty sposób ustawiać na smartfonie.

Ładowanie w drodze dzięki Mercedes me Charge i IONITY.

Szeroki dostęp do stacji ładowania – w standardowym wyposażeniu nowego EQC.

Z Mercedes me Charge zyskujesz dostęp do dużej liczby publicznych stacji ładowania znajdujących się m.in. w mieście, centrach handlowych czy parkingach przy autostradach. Kierowcy EQC otrzymują ponadto wyłączny dostęp do sieci punktów szybkiego ładowania IONITY, rozciągającej się wzdłuż wszystkich ważnych linii komunikacyjnych Europy i tym samym umożliwia spokojną jazdę na długich dystansach.

Przy stacji ładowania następuje autoryzacja poprzez komunikat na wyświetlaczu multimedialnym, aplikację na smartfona lub kartę RFID. Wszystko inne jest regulowane w pełni automatycznie przez Mercedes me Charge. Rejestracja, rozliczenie. Dla wielu publicznych stacji ładowania oraz wszystkich punktów IONITY.

Wybiegliśmy myślą w przyszłość, żebyś mógł dalej pojechać.

Innowacyjny wysokowoltowy akumulator litowo-jonowy jest sercem nowego EQC. Równie ważne jak wytwarzanie energii jest jej wydajne oraz inteligentne wykorzystanie. Dopiero wówczas nowy EQC uzyska zasięg do 400 km*.

Jeśli chcesz poznać przyszłość samochodu, spójrz na EQC – zapiera dech w piersi.

Czystość, spokój i nowoczesność napędu elektrycznego są niezaprzeczalne. Cechy te podkreślają wyraziste kształty i zredukowane linie Mercedes-Benz oraz innowacyjne elementy designu.

Akumulatory. Naładujesz najlepiej w nowym EQC.

Cichy silnik elektryczny umożliwia pełne zrelaksowanie się podczas jazdy. To jest największa obietnica komfortu nowego EQC. Jego koronacją są materiały i dodatki, których ekskluzywną kombinację znajdziesz jedynie w samochodzie Mercedes-Benz.

Przyszłość należy do napędu elektrycznego. Oraz ludzkiej intuicji.

Doświadcz zupełnie nowych doznań: empatyczny, pojętny i czuły jak nigdy dotąd.

Sztuczna inteligencja MBUX oznacza właściwie coś bardzo ludzkiego: niemal bezwarunkowe zrozumienie upodobań człowieka. Wraz z każdą jazdą system poznaje Cię coraz lepiej i potrafi na przykład dopasować do Ciebie właściwą stację radiową, trasę nawigacyjną czy temperaturę.

MBUX oferuje możliwie dużo swobody w obsłudze rozmaitych funkcji zapewniając kierowcy najwyższy komfort. Na przykład przez intuicyjny dotyk. W nowym EQC multimedialny wyświetlacz jest dostępny jako ekran dotykowy, a w konsoli środkowej znajduje się także panel dotykowy rozpoznający gesty jedno i wielopalcowe oraz pismo ręczne. Wyświetlacze dają się ponadto sterować przy pomocy przycisków Touch Control w kierownicy.

„Hey Mercedes.“ – te dwa inicjujące słowa uruchamiają naturalny, intuicyjny system obsługi głosowej. Słyszy on prawie każde słowo. System przetwarza nawet pośrednią mowę – na przykład klimatyzacja słysząc „Jest mi zimno” ustawia wyższą temperaturę. System obsługi głosowej jest przy tym bardzo pojętny. Dostosowuje się do Twojego głosu i potrafi lepiej rozumieć także osoby, które nie są rodzimymi użytkownikami języka.

Dzięki rozszerzonej rzeczywistości lepiej odnajdziesz się w nawigacyjnym otoczeniu. Dostępny na życzenie system łączy dwa światy, wirtualny i realny: graficzne wskazówki nawigacyjne i drogowe wyświetlane są w postaci żywych obrazów. Kamera umieszczona w przedniej szybie rejestruje obszar przed Twoim samochodem i pokazuje opcjonalnie wideo lub kadr na wyświetlaczu multimedialnym. Dodatkowo pojawiają się na obrazie także praktyczne wskazówki, takie jak światła drogowe, numery domów, numery ulic oraz punkty POI.

Usługi EQ na rzecz bezpiecznej mobilności.

Szeroka oferta usług gwarancyjno-serwisowych pozwoli Ci w sposób nieskrępowany i beztroski cieszyć się fascynującą elektromobolnością.

Certyfikat akumulatora.

Gwarantujemy niezawodne działanie akumulatora jazdy przez osiem lat lub dystans 160 000 km.

Pakiety serwisowe.

Skrojone na miarę pakiety serwisowe pokrywają gwarancję, przeglądy oraz usługi komfortowe, takie jak odbiór i zwrot samochodu.

Mercedes-Benz Mobilo.

Standardowa gwarancja mobilności pozwala Ci zachować mobilność, gdy zdarzy się, że Twój samochód dalej nie pojedzie.