Lancia Ypsilon na imprezie „Verona in love”.

Dodane przez 12/02/2016 Lancia Bez komentarza Tagi:
  • W ten walentynkowy weekend, Fashion City Car znajdzie się, w całym tego słowa znaczeniu, w centrum uwagi w jednym z najbardziej nastrojowych miast włoskich.
  • W styczniu br. we Włoszech Lancia Ypsilon była najczęściej kupowanym samochodem w swoim segmencie.

W styczniu br. nowa Lancia Ypsilon była we Włoszech najlepiej sprzedawanym samochodem w swoim segmencie. Sukces model zawdzięcza swojemu eleganckiemu i wyrafinowanemu stylowi, przemyślanej strategii komunikacyjnej oraz wyjątkowym wydarzeniom, w czasie których został zaprezentowany.

Także w tych dniach ten wyjątkowy Fashion City Car weźmie udział w imprezie „Verona in love”, która opanuje Weronę od 11 do 14 lutego br.
Przez cztery dni Miasto Zakochanych będzie miejscem licznych atrakcji, jak chociażby spływ Adygą przez pięknie iluminowane centrum miasta.
Na głównym placu Werony, Piazza dei Signori, gwiazdą będzie nowa Lancia Ypsilon. Nie przypadkiem okazem ducha miłości będzie samochód, który od 1985 roku zdobył uznanie Klientów, przede wszystkim Pań, o wysublimowanych gustach, koneserów oryginalnego i pięknego stylu.
Lancia Ypsilon, ciesząc się powodzeniem wśród znawców jakości, została sprzedana dotąd w liczbie 2,7 mln egzemplarzy.

Wystawiony w Weronie samochód to pełen uroku, fascynujący showcar, ozdobiony przez artystkę Erikę Calesini modnymi elementami 3D.

Nowoczesna wersja nowej Ypsilon, pozostaje wierna swojemu unikalnemu stylowi, zwłaszcza w linii nadwozia, która od zawsze była dla Klientów głównym motywem zakupu tego samochodu. Jest ono dziełem projektantów Centro Stile Lancia, którzy pragnęli nadać samochodowi większą harmonijność bryły. We wnętrzu, niezmiennie stylowym i ekskluzywnym, zastosowano całkowicie nową gamę tkanin, w trzech zróżnicowanych, unikalnych wariantach. Pod maską, samochód wyposażony jest w silnik Euro 6, w pięciu wersjach, również Ecochic Turbo Metan i GPL.

Eleganckie miasto, jakim jest Werona, na czas trwania imprezy „Verona in love” przybrało jeszcze bardziej romantyczny charakter, wspólny ze stylem nowej Ypsilon, która jako szykowny miejski samochód jest kwintesencją Fashion City Car.

 

lanciapress.pl