Fashion Lancii na Motor Show w Bolonii 2016.

Dodane przez 08/12/2016 Lancia Bez komentarza Tagi:
  • Na wybiegu w Bolonii prezentuje się wyrafinowana Lancia Ypsilon Mya, seria specjalna jedynego i prawdziwego Fashion City Car.
  • Model Ypsilon potwierdza swoją pozycję lidera na rynku włoskim w segmencie B.
  • Już od chwili debiutu, Lancia Ypsilon Mya była w centrum licznych wydarzeń artystyczno- kulturalnych, jak również źródłem inspiracji dla linii toreb w ramach międzynarodowego projektu „Time Award”.

Na Motor Show w Bolonii światła reflektorów zwrócone są na niezwykłą Lancię Ypsilon Mya, pokrytą trójwarstwowym, szarym lakierem Lunare. Jest to seria specjalna, która jeszcze bardziej utrwaliła sukces Fashion City Car, dzięki bardziej eleganckiemu stylowi, typowemu dla Lancii wyrazie oryginalności. Zresztą już od 1985 roku styl i oryginalność modelu uwodzą kierowców w Europie i wraz z bogactwem wyposażenia przyczyniają się do utrzymania pozycji lidera na rynku włoskim w segmencie B.

Lancia Ypsilon Mya to wyrafinowany samochód, jednak z delikatnym akcentem casual: projektanci Lancii wybrali do wnętrza ekskluzywną Alcantarę®, zestawioną z materiałem typu denim na odcinku pasów bocznych. Takie zestawianie różnych materiałów to aktualnie panujący trend również w luksusowej modzie: pozwala docenić specyficzne cechy materiały i uwodzi w dotyku.

Jeśli chodzi o nadwozie, to poszukiwanie nowych barw doprowadziło do pojawienia się w sprzedaży dwóch nowych wersji lakierowania: eleganckiej pastelowej szarości Ardesia (bez dopłaty) oraz trójwarstwowej szarości Lunare (za dopłatą). Wśród największych nowości związanych z wyglądem samochodu, na pierwszy plan wysuwają się satynowane wykończenia na całym profilu grilla zderzaka, na wstawkach grilla dolnego, obudowach lusterek, klamkach, znaczku Ypsilon pokrywy tylnej i na ekskluzywnym logo „Mya” na nadkolach. Oprócz dwóch nowych barw – szarego Ardesia oraz Lunare, klient może wybrać inny kolor, wybierając spośród pastelowej bieli Neve, metalicznej czerni Vulcano i perłowego granatu Blu.

Nowa Lancia Ypsilon Mya to wyrafinowany styl i jednocześnie kompletne wyposażenie: auto oferuje w standardzie cztery poduszki powietrzne, ESC z Hill Holder, system monitorowania ciśnienia w oponach TPMS, manualną klimatyzację, fotel kierowcy z regulacją wysokości, tylne czujniki parkowania, system UconnectTM Radio 5” z ekranem dotykowym i przyciskami na kierownicy, Bluetooth, wejście Aux-In i USB, jak również kierownicę i osłonę dźwigni zmiany biegów ze skóry, elektrycznie sterowane lusterka, przyciemniane tylne szyby, chromowaną rurę wydechową oraz czarne błyszczące, nowe felgi aluminiowe 15″ (opcja 16″). Silniki są doskonałe i przyjazne dla środowiska, wszystkie posiadają Euro 6: benzyna 1.2 o mocy 69 KM;  olej napędowy 1.3 Multijet II o mocy 95 KM, który zapewnia niski wpływ na środowisko (tylko 95 g CO2/km), niskie spalanie oraz dużą przyjemność jazdy; wersje Ecochic z podwójnym zasilaniem:  1.2  LPG/ benzyna o mocy 69 KM lub silnik z dwom wałkami 0.9 TwinAir Turbo metan/benzyna o mocy 80 KM.

Jako potwierdzenie zainteresowania Lancii innowacyjnymi formami komunikacji, od chwili debiutu aż do teraz Ypsilon Mya była gwiazdą licznych wydarzeń artystyczno-kulturalnych. Jako sponsor Międzynarodowego Salonu Książki w Turynie, towarzyszyła odwiedzającym Artissima za pośrednictwem programu wizyt z przewodnikiem „Ypsilon St’Art: Droga w ruchu”. Ponadto, wspierała White, punkt spotkań stylistów, projektantów i artystów, a jej szlachetne elementy wykończenia były inspiracją dla linii toreb „Ypsilon Bag” w ramach „Time Award”, międzynarodowego projektu skierowanego do firm i marek zajmujących się współczesną modą.

 

lanciapress.pl