Dacia Sandero

Dodane przez 16/06/2018 Dacia Bez komentarza Tagi: ,

Jeszcze bardziej nowoczesny i przyciągający design

Dacii Sandero nie brakuje stylu. Płynne linie, wyraziste łuki, nowa chromowana osłona chłodnicy, nowy lakier w kolorze Brąz Vision, nowe światła przednie i tylne, nowe obręcze aluminiowe oraz nowe ozdobne nakładki jeszcze bardziej podkreślają dynamizm i nowoczesność. Gwarantowana miłość od pierwszego wejrzenia!

Wnętrze wykończone w najmniejszych szczegółach

Dacia Sandero jest odnowiona zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nowa tapicerka, nowe nawiewy, nowa konsola centralna z nowymi elementami dekoracyjnymi, nowa kierownica 4-ramienna, nowe wykończenia z kolorze satynowego chromu…  Przeprojektowana kabina i nowoczesne wnętrze z pewnością Cię oczarują.

Przestrzeń o dużym komforcie

Usiądź wygodnie i korzystaj z jej nowego przestronnego wnętrza: 5 wygodnych siedzeń i przestronny bagażnik na najwyższym poziomie w swojej kategorii. Wnętrze z wieloma funkcjonalnościami: składana kanapa tylna 1/3-2/3, nowe sprytne schowki dla całej rodziny… Pomyśleliśmy o wszystkim, aby uprościć Twoje codzienne obowiązki. Nie ma znaczenia czy jesteś sam(a), czy z rodziną, masz przed sobą idealny miejski samochód, gotowy towarzyszyć Ci każdego dnia, zapewniając optymalny komfort.

System multimedialny Media Nav Evolution

Prosty i intuicyjny  system multimedialny Media Nav Evolution poprowadzi Cię przez różne funkcje dzięki swojemu 7-calowemu (18 cm) ekranowi dotykowemu: nawigacja, radio, gniazda jack i USB, audiostreaming & obsługę telefonu przez Bluetooth. Elementy sterowania na kierownicy oraz 4 głośniki uzupełniają cały system.

Dacia Plug&Radio

System multimedialny Dacia Plug&Radio* wyposażony jest w radio z dużym ekranem, funkcję obsługi telefonu przez Bluetooth, audiostreaming, gniazda jack i USB na konsoli.  Elementy sterowania na kierownicy oraz 4 głośniki uzupełniają cały system.

Nowoczesny wygląd, atrakcyjny styl

Poddaj się zniewalającemu, dynamicznemu wyglądowi Dacii Sandero.

  • nowa chromowana osłona chłodnicy
  • oświetlenie prezentujące nową linię świateł
  • nowe obręcze aluminiowe oraz nowe ozdobne nakładki.