BMW Z4 Roadster

ROZWIŃ RADOŚĆ Z JAZDY.

Najpóźniej gdy rozłoży się dach – to właśnie wtedy znikają wszystkie ograniczenia w radości z jazdy nowym BMW Z4 Roadster, który nie może być lepszy: otwarty, sportowy, bezkompromisowy. Znakomita dynamika jazdy oraz postępowy design mają tylko jeden cel: wolność między drogą a otwartym niebem.

 

 

10 Sekund

Tak szybko elegancki dach BMW Z4 się rozkłada, może w tym czasie jechać aż 50km/h!

 

POZBĄDŹ SIĘ OGRANICZEŃ.

BMW Z4 Roadster M40i.

BMW Z4 Roadster M40i nie uznaje żadnych ograniczeń. Liczne szczegóły inspirowane sportami motorowymi nadają mocne akcenty i zapewniają wyjątkowe odczucie dynamiki i zwinności. Roadster, który zamienia pragnienie wolności w przyspieszenie.

ROZŁÓŻ SWOJĄ INDYWIDUALNOŚĆ.

BMW Z4 M40i First Edition.

Zostaw mainstream za sobą i doświadczaj jedynej w swoim rodzaju wolności: to właśnie odzwierciedla BMW Z4 First Edition od przodu aż po tył. Wyjątkowe wykończenie metalicznym kolorem Frozen Orange prezentuje muskularne powierzchnie w imponująco prezycyjnym języku designu. Tym sposobem wydobywa nowy poziom wyrazistości klasycznych genów roadstera. BMW Z4 First Edition – hołd dla indywidualnej radości z jazdy.

 

Spektakularne.

BMW Z4 First Edition jest zarazem atletyczne i pewne siebie. Sześciokątne reflektory Bi-LED z pionierskimi pionowymi tubami odchylają się na bok ukazując widok na centrum: płaski i nisko osadzony charakterystyczny grill atrapy chłodnicy BMW. Razem z typowymi dla modelu M wlotami powietrza, poszerzają optycznie przód. Ekskluzywny sportowy charakter stworzony z myślą o drodze.

 

Imponujące.

Patrząc z tyłu, BMW Z4 First Edition ukazuje czystą dynamikę. Ten charakterystyczny tylny spoiler wyróżnia się elegancją, natomiast linie boczne opływające ramę wieńczą ją smukłymi reflektorami LED z tyłu. Mocne zakończenie: osłona zderzaka tylnego pakietu aerodynamicznego M łącząca dyfuzor i rury wydechowe emitują wyjątkową obecność i sportowy charakter.

 

Estetyczne.

Tak wygląda radość z jazdy: długa maska silnika, klasyczny miękki dach, krótkie zwisy definiują charakterystyczną sylwetkę roadstera BMW Z4 First Edition. Sportowy profil zaakcentowany minimalistycznym designem z jasnymi i ciemnymi powierzchniami od przodu aż po tył. Dynamiczna forma wieńczy potężną bryłę samochodu.

 

Następny